Apartments Milena

Főbb kényelmi szolgáltatások

  • The lagest option:
  • 6 vendég
  • 3 ágy
  • 2 hálószoba

Elhelyezkedés

    Az Apartments Milena Rovinj körülbelül 25 percnyi sétára található a Rovinj Porttól.

    A Batana-ház Ökomúzeum 2 km-re van az apartmantól. Tegyen egy békés, 15 perces sétát Rovinj belvárosának szívébe. A Szent Eufémia-székesegyház egy 30 perces sétára található.

    Az apartman erkélyt, ülősarkot és konyhát foglal magába, valamint belső udvarra néző kilátást kínál. Az ingatlan extrái között szerepel a vendégek számára biztosított hajszárító és fürdőlepedők a fürdőszobában. Mi több, külön WC is van.

    Az Apartments Milena egy teakonyha biztosított.

    Fontos információ

    Bejelentkezés: 14:00-22:00 között
    Kijelentkezés: 06:00-10:00 között
    • Gyermekek és pótágyak
    • A szobában nem helyezhető el kiságy.

    Apartments Milena Rovinj szobalehetőségek

    Az apartman erkélyt, ülősarkot és konyhát foglal magába, valamint belső udvarra néző kilátást kínál. Az ingatlan extrái között szerepel a vendégek számára biztosított hajszárító és fürdőlepedők a fürdőszobában. Mi több, külön WC is van.

    Bejelentkezés ideje
    Kijelentkezés ideje
    Vendégek
    2 vendég

    Felnőtt:

    2

    Gyerekek:

    0
    Apartments Milena Rovinj Konyha fotó Apartments Milena Rovinj Ágyak fotó Apartments Milena Rovinj Szoba fotó Apartments Milena Rovinj Kültér fotó Apartments Milena Rovinj Szoba fotó Apartments Milena Rovinj Konyha fotó Apartments Milena Rovinj Szoba fotó Apartments Milena Rovinj Mosdók fotó Apartments Milena Rovinj Mosdók fotó Apartments Milena Rovinj Felszereltség fotó
    King stúdió

    Méret: 30 m²

    Ágytípus: 1 nagy franciaágy

    Részletek +
    Apartments Milena Rovinj Ágyak fotó Apartments Milena Rovinj Felszereltség fotó Apartments Milena Rovinj Ágyak fotó Apartments Milena Rovinj Fürdőszoba fotó Apartments Milena Rovinj Konyha fotó Apartments Milena Rovinj Mosdókagylók fotó Apartments Milena Rovinj Kültér fotó Apartments Milena Rovinj Felszereltség fotó Apartments Milena Rovinj Ágyak fotó Apartments Milena Rovinj Szoba fotó
    Két hálószobás apartman

    Méret: 60 m²

    Ágytípus: 1 nagy franciaágy

    Részletek +
    Apartments Milena Rovinj Konyha fotó Apartments Milena Rovinj Mosdók fotó Apartments Milena Rovinj Makró részletek fotó Apartments Milena Rovinj Szoba fotó Apartments Milena Rovinj Szoba fotó Apartments Milena Rovinj Szoba fotó Apartments Milena Rovinj Ágyak fotó Apartments Milena Rovinj Ágyak fotó Apartments Milena Rovinj Szoba fotó Apartments Milena Rovinj Kültér fotó
    Egy hálószobás apartman

    Méret: 45 m²

    Ágytípus: 1 nagy franciaágy

    Részletek +

    Apartments Milena Rovinj elhelyezkedése

    Látnivalók
    Nagyszerű éttermek
    Közlekedés
    Közeli helyek mutatása

    Helyek a közelben

    Repülőterek (1)

    Pula
    39.4 km

    Látványosságok (10)

    Cuvi Beach
    250 m
    a Punta Corrente park
    750 m
    Monte Mulini
    750 m
    Bike Planet
    1.2 km
    Carrera utca
    1.2 km
    Church of the Holy Trinity
    1.2 km
    Lidl
    1.3 km
    Golden Cape Forest Park
    1.5 km
    Szent Eufémia-székesegyház
    1.8 km
    Old Town
    1.8 km

    Apartments Milena Rovinj vendégértékelései

    Itt ellenőrzött értékeléseket találhat, amelyeket felhasználóink jelentettek meg ezen a weboldalon

    Még nincsenek hozzászólások :(

    Ha ebben a hotelben szállt meg, kérjük ossza meg velünk tapasztalatait

    Írja meg saját értékelését!

    Írja meg saját értékelését!

    Mikor utazott?

    Értékelése

    Nagyon rossz
    Kitűnő

    Az Ön adatai

    Hol lakik?
    Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.

    Az értékelés nem lett elküldve.

    Próbálja meg újra.

    Köszönjük, hogy feliratkozott
    Pénznem
    • USD Amerikai dollár
    • EUR Euro
    • GBP Font sterling
    • AUD Ausztrál dollár
    • CAD Kanadai dollár
    • BRL Brazil real
    • CNY Kínai jüan
    • CZK Cseh korona
    • DKK Dán korona
    • HKD Hongkongi dollár
    • ILS Izraeli új sékel
    • JPY Japán jen
    • MYR Maláj ringgit
    • NZD Új-zélandi dollár
    • NOK Norvég korona
    • PLN Lengyel złoty
    • RON Román lej
    • RUB Orosz rubel
    • SAR Szaúdi riál
    • SGD Szingapúri dollár
    • ZAR Dél-afrikai rand
    • KRW Dél-koreai von
    • SEK Svéd korona
    • CHF Svájci frank
    • TRY Török líra
    • UAH Ukrán hrivnya
    • ARS Argentin peso
    • THB Thai bát
    Válasszon nyelvet
    Nézze meg a legjobb elérhető árakat
    Az árak megtekintéséhez adja meg adatait
    Bejelentkezés ideje
    Kijelentkezés ideje
    Vendégek
    2 vendég

    Felnőtt:

    2

    Gyerekek:

    0
    Apartments Milena Rovinj